Degistirme ve iade

hepgiyim.com dan alinan bir ürünün hatali çikmasi durumunda, ürünlerimizin paketlerinde herhangi bir hasar olmamasi kaydiyla, kosulsuz iade gerçeklesir. Iade isleminde kosullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir.
hepgiyim.com tüketicilerinin güvenle alisverisini saglamak amaci ve saglik ve hijyen kosullari nedeniyle, denenmis/kullanilmis iç çamasirlari/kostümler ile paketi açilmis veya hasar görmüs ürünlerin iadesini almamaktadir.
Temel kural olarak aldiginiz ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 is günü içerisinde firmamizin düzenlemis oldugu faturaniz ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Yeni siparisin iptali

hepgiyim.com’ dan verdiginiz siparisinizi iptal etmek istediginizde siparis@hepgiyim.com’a mail atarak veya 0850 346 86 84 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlis siparis geçilmesi, ürün veya ödeme tipi degisikligi vb. gibi durumlarda) Yeni verdiginiz siparislerin iptal islemini yapabilmeniz için siparisinizin kargoya çikmamis olmasi gerekmektedir. Elinize ulasan, teslim aldiginiz siparisler için yukarida belirtilen sartlarin gerçeklesmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi

Iptal/Iade ettiginiz siparislerinizin; iadesi onaylandiktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapilmaktadir. Kredi kartiyla verilen siparislerde; kartinizdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadir. Havale veya EFT ile vermis oldugunuz siparislerinizin iadesi belirteceginiz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.