Bu beyan hepgiyim.com’ un gizlilik politikasini içerir. hepgiyim.com web sitesini ziyaret ederek asagidaki sartlari ve kurallari uygulamayi kabul etmis sayilmaktasiniz.
hepgiyim E-Ticaret sitesi, hepgiyim.com üyelik asamasinda ve daha sonrasinda sizden bazi kisisel bilgilerinizi talep eder. Kisisel bilgilerinizin korunmasi ve gizliliginizin sürdürülebilmesi, hepgiyim.com ekibi olarak birinci önceligimizdir. Bu nedenle vermis oldugunuz bilgiler, Üyelik Sözlesmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar disinda herhangi bir kapsamda kullanilmayacak, üçüncü sahislarla paylasilmayacaktir.

Sistemle ilgili sorunlarin tespiti ve söz konusu sorunlarin en hizli sekilde giderilebilmesi için, hepgiyim.com, gerektiginde kullanicilarin IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadir. IP adresleri, kullanicilari genel bir sekilde tanimlamak ve kapsamli demografik bilgi toplamak amaciyla da kullanilabilir.
Sitemizdeki kayit formlari, siparis formlari, anketler ve kampanyalarda, irtibat bilgilerinizi (adiniz, soyadiniz, email adresiniz, telefon numaralariniz ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrica, satin alma formunda kredi karti bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarida bahsedilen kisisel bilgileriniz; siparislerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçeklestirmek, siparislerinizi ulastirmak ve siparisleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkinda pazarlama amaciyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliginizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. sahislarin teknik, lojistik ve benzeri diger islevlerini bizim adimiza yerine getirmelerini saglamak amaciyla kullanilmaktadir.

hepgiyim E-Ticaret sitesi, hepgiyim.com üyesi oldugunuz andan itibaren, aksi tarafinizdan talep edilmedigi sürece, günlük ve haftalik bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediginiz zaman bu e-maillerle ilgili degisiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden baslatma hakkiniz bulunmaktadir. Bu e-maillerin içerigi; satin almis oldugunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceginizi düsündügümüz diger ürünler, 3. kisilerin reklamlarini ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanicilarimizin ilgi alanlarina göre uyarlamak için kullanilmaktadir.

Bu bilgiler, reklamlarin hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadiyla ve yalnizca diger kullanicilara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylasilabilir. Bu bilgilerde herhangi bir sekilde kisisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanici egilimleri ile ilgili bir takim çikarimlar yapmak ve segmentasyon amaciyla kullanilir. Toplanan mali bilgiler satin aldiginiz ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanilmaktadir. Sitemizde bir satin alma yaptiginizda size ait mali bilgilerin, isleminizi gerçeklestirmek için gerekli 3. sahislara (bankalar, kredi karti sirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz.

Paylasilacak bilgiler; kredi karti numarasi, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.
Tüm kredi karti ve kisisel bilgileriniz, internet güvenlik standardi olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit sifrelenmistir. Bu sekilde, internet üzerindeki dolasimlari sirasinda herhangi bir sekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kisi veya kurumlar tarafindan ele geçirilmesi önlenmistir. Gizlilik politikamiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletisim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

hepgiyim E-Ticaret sitesi, hepgiyim üyelik iptal isleminizi info@hepgiyim.com adresine e-posta göndererek veya hepgiyim.com’da ‘Hesabim’ sekmesi altinda yer alan ‘Üyelik Iptali’ seçenegi üzerinden islem yaparak gerçeklestirebilirsiniz.